
Alicja Anigacz
Asystent w dziedzinie sztuki na Wydziale Mechanicznym Politechniki Opolskiej. W pracy dydaktyczno-badawczej, oprócz sztuk wizualnych, zajmuje się zagadnieniami z zakresu wzornictwa przemysłowego, w szczególności projektowaniem produktu również w obszarze designu uniwersalnego. Jej obszar zainteresowań obejmuje też zagadnienia z zakresu komunikacji wizualnej oraz szybkiego prototypowania.
Więcej
Małgorzata Futkowska
Doktor sztuki, adiunkt na Politechnice Opolskiej. Porusza się w obszarach związanych z psychologią widzenia; percepcją i spostrzeganiem w wymiarze temporalnym.
Więcej
Marcin Gałkowski
Architekt i zawodowy Project Manager, ekspert w projektowaniu wielkopowierzchniowych obiektów handlowych. Uczestniczył w kilkudziesięciu projektach budynków usługowych dla polskich i zagranicznych pracowni, w których zastosowano zasady projektowania uniwersalnego. Osoba z niepełnosprawnością ruchową.
Więcej
Agnieszka Kossowska
Adiunkt w Politechnice Opolskiej w Opolu. Specjalizuje się w takich obszarach, jak edukacja włączająca osób z niepełnosprawnościami oraz komunikacja alternatywna i wspomagająca.
Więcej
Mateusz Kowalski
Pracownik naukowo-dydaktyczny na Politechnice Opolskiej. Jego zainteresowania naukowe koncentrują się wokół zagadnień związanych z trwałością eksploatacyjną materiałów konstrukcyjnych, zastosowaniem metod numerycznych w projektowaniu maszyn i urządzeń oraz technologią FSW.
Więcej
Andrzej Kurek
Kierownik Laboratorium trwałości i wytrzymałości materiałów oraz zaawasnowanych metod druku 3D na Wydziale Mechanicznym Politechniki Opolskiej, Adiunkt. Specjalizuje się w zastosowaniu technologii addytywnych w projektowaniu i wytwarzaniu komponentów z proszków metalu oraz wytrzymałości materiałów ze szczególnym uwzględnieniem zmęczenia materiału.
Więcej
Grzegorz Robak
Pracownik badawczo – dydaktycznych na Wydziale Mechanicznym Politechniki Opolskiej. Specjalizuje się w szeroko rozumianej wytrzymałości materiałów i projektowania konstrukcji maszyn. Z zainteresowania naukowe obejmują takie obszary jak trwałość zmęczeniowa elementów z karbami jak również nowoczesne technologie wytwarzania obejmujące druk 3D
Więcej